• Telefon: 0 (258) 371 72 22
  • Fax: 371 61 11

Otogaz Dönüşüm Sistemleri imalatı, satışı ve montajında; Ürün ve Hizmette güven ve kaliteden taviz vermeden, müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sürekli iyileştirme faaliyetlerine vereceğimiz önemle, çalışanlarımızla birlikte, Ac  Öncel LPG ve Mühendislik  Hizmetleri olarak sektörde aranan firma olmak kalite politikamızdır.

Ac  Öncel LPG ve Mühendislik  Hizmetleri olarak Turkuaz Otomotiv ile Olgun Lpg (LANDİRENZO)
ve şirketimiz arasında İşbirliği sözleşmesi imzalanmıştır.
1 Eylül’den itibaren TURKUAZ PLAZA da siz kıymetli hemşehrilerimizin hizmetindeyiz.

Vizyon

Modern yaşamın getirdiği doğal kaynakları verimli kullanma ihtiyacına çözüm olarak, çevreye etkisi enerji türevlerinin endüstriyel ve günlük kullanımını arttırarak, ekonomiye ve ekolojiye sürdürülebilir katkılar sağlamak.

Misyon

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yaşam standardını artıracak ürünler faaliyetler hizmetler tasarlayıp, uluslar arası kabul görmüş standartlara uygun operasyonlarla kullanıma sunmak.

Kalite Sistem Politikası

Otogaz Dönüşüm Sistemleri imalatı, satışı ve montajında; Ürün ve Hizmette güven ve kaliteden taviz vermeden, müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sürekli iyileştirme faaliyetlerine vereceğimiz önemle, çalışanlarımızla birlikte, Ac Öncel LPG ve Mühendislik Hizmetleri olarak sektörde aranan firma olmak kalite politikamızdır.

Call Now Button