• Telefon: 0 (258) 371 72 22
  • Fax: 371 61 11

Arabanıza LPG sistemi taktırmak, %50 varan yakıt tasarrufu etmenizi sağlar.

Buna ek olarak, LPG, temiz enerji kaynağıdır, çünkü ince partikül içermez, şehir merkezlerinde hava kirliliğinin ana nedenini oluşturan CO2 emisyonunu % 10 azaltır.

Aracınıza bir LPG tesisatı kurulduğunda, trafiğe kısıtlı bölgelerinde bile güvenle dolaşabilirsiniz**.

Sistemlerimiz, sıralı, direkt enjeksiyon ile mikserli enjeksiyon olmak üzere tüm araç tiplerine monte edilebilir. Aracınız için en uygun sistemi araştırmak için uzman bir atölyeye başvurun.

Tanklardaki dört güvenlik valfı ve sıkı standartlarımız Landi Renzo’nun LPG sistemlerini -1. yeraltı otoparkları için uygun hale getiriyor ***.

Bizim sistemlerimiz güç ve esneklik yönünden mükemmel bir performans sağladığı için, arabanızı zevkle kullanmaya devam edersiniz.

* Tasaruf %si yol koşullarına, yakıt fiyatına ve araç modeline göre değişiklik gösterir.

** Yolların trafiğe kapalı olduğu günleri veya tek-çift alternatif plakalar için çıkış düzenini kontrol etmeniz önerilir.

Bu tür trafik kısıtlamalarını dayatan hemen hemen tüm şehirlerde, LPG ve Doğal Gaz yakıtlı araçlar ekolojik olarak kabul edilir ve serbestçe yolculuk edebilir.

*** Ocak 2001’den sonra montajı yapılan ve bu nedenle R67-01 Yönetmeliği uygun takılan bir sistemle donatılmış LPG’li otomobiller, herhangi bir garaja park edilebilir, ancak yer altı otoparklarında -1. yeraltı seviyesine kadar park edilebilir. LPG ile çalışan diğer araçlar, sahipleri Avrupa düzenlemelerine uyarlanmadıkça, yer altı seviyeleri ile bağlantılı olmayan üst seviyelere park edilebilirler.

Call Now Button